1 Ocak - 15 Şubat 2020 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcamanıza, Axess Mobil'den kampanyaya katılarak 40 TL chip-para hediye!

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin; Axess Mobil'den "Hemen Katıl"a tıklayarak veya Akbank'ta kayıtlı cep telefonu numarasından "PO " yazıp 4566'ya SMS göndererek kayıt olması gerekmektedir.

Ayrıca Akbank'a kayıtlı cep telefonu numarasından "PO" yazıp 4566'ya SMS gönderenler de 30 TL chip-para kazanıyor.

Kampanya detayları aşağıdaki gibidir;

Kampanya 1 Ocak - 15 Şubat 2020 tarihleri arasında Axess üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında geçerlidir. Kampanyaya Axess Mobil'den katılmak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin "Hemen Katıl" butonuna tıklaması veya kampanyaya SMS üzerinden katılmak için ilk harcamadan önce asıl kart sahipleri ve tüzel müşterilerin Akbank'ta kayıtlı cep telefonundan " PO " yazıp 4566'ya SMS göndermesi gereklidir.

Tüzel müşteriler kampanyaya sadece SMS ile katılabilir ve en fazla 30 TL chip-para kazanabilirler.

Kampanya katılımı, Axess Mobil'den yapılan katılımlarda profil alanındaki "Katıldığınız Kampanyalar" bölümünde yer almasından sonra, SMS ile yapılan katılımlarda ise belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından "kayıt oldunuz" bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Kazanılan chip-paralar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 22 Şubat 2020 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında yapılacak akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.

Aynı gün içerisinde yapılan 125 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.

Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri Petrol ofisi istasyonlarındaki Akbank Axess POS terminalinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Axess KOBİ asıl ve bu kartlara bağlı ek kart sahipleri faydalanabilecektir.

Bank'O Card Axess kartları kampanyaya dahil değildir.

Tüzel müşteriler Axess Mobil uygulamasını kullanamadıkları için kampanyaya 4566'ya SMS göndererek katılabilir ve en fazla 30 TL chip-para kazanabilirler.

Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı cep telefonundan SMS ile kayıt olunması gerekmektedir.

Şahıs şirketi sahipleri; bireysel ve ticari kartlarıyla Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılabileceklerdir.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalardan kampanyaya Axess Mobil ile kayıt olması halinde bir defa ve en fazla 40 TL, SMS ile kayıt olması halinde ise en fazla 30 TL chip-para kazanabilecektir.

Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir.

Chip-para kullanılarak yapılan akaryakıt/otogaz alımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.Chip-para'nın kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.

Kazanılan chip-paralar, mil puana dönüşmeyecektir.

Katılım için gönderilen SMS'ler; tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Akbank T.A.Ş. ve PETROL OFİSİ A.Ş kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyaya katılan Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarının listesine axess.com.tr den adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için: axess.com.tr, Axess Mobil ve www.petrolofisi.com.tr

Diğer Haberler

Tekzen'den 300 TL ve üzeri alışverişe.. 10.01.2020
Hayatı kolaylaştıran çözümlerin ofisi 10.01.2020
Prime Plus Petrol Ofisi Kampanyası 10.01.2020
ING Kampanyası 10.01.2020